Courgette pannenkoekjes

Deze courgette wortel pannenkoekjes zijn heel lekker en voedzaam. Als je wilt kun je de pannekoekjes servereren met een stukje avocado en wat verse peterselie.

Ingrediënten

Voor 2 persoon

  • 1 courgette
  • 2 wortels
  • 250 ml amandelmelk
  • 100 gram havermout
  • 1 tl bakpoeder
  • Himalayazout
  • Kokosolie

Bereidingswijze

Tip: Heerlijk met de avocado spread.

  1. 1

    Rasp de courgette en de wortels en meng ze met de havermout, bakpoeder en een snufje Himalayazout in een kom.

  2. 2

    Voeg de amandelmelk toe en roer het goed door tot een glad beslag. Laat het beslag 5-10 minuten rusten zodat het dikker wordt.

  3. 3

    Verhit een beetje kokosolie in een koekenpan op middelhoog vuur. Giet kleine hoopjes beslag in de pan en bak de pannenkoekjes 2-3 minuten aan elke kant, of tot ze goudbruin zijn. Serveer de pannenkoekjes warm.

review star
9,2/10
Reviews
  • 9,2 / 10
  • Beoordeeld door 18.542 klanten.
Thuiswinkel
Geverifieerde bedrijfsreviews

Kon niet beter!

Om te beginnen had ik al een keer eerderder deze Alka thee gekocht bij een plaatselijke drogist. Mijn vrouw en ik vonden deze erg goed smaken. Vanwege het gemak hebben wij besloten de volgende bestelling online te plaatsen. De snelheid waarmee de levering plaatsvond vefrbaasde ons. Hulde aan Alka en de bezorger. Last but not least: de thee beviel ook deze keer weer heel goed.

Jan, Rosmalen 2/09/2026
Aanbeveling: Ja
Bekijk meer reviews